Merkez iletişim : Mustafa Kemal Mahallesi 2141 . Cadde No:22 Çankaya / ANKARA
trende

Eskişehir Saç Ekim Fiyatları 2020

01.12.2019
707
Eskişehir Saç Ekim Fiyatları 2020

Eskişehir Saç Ekim Fiyatları 2020

Eskişehir saç ekim fiyatları 2020 kliniğimizde birçok saç ekim merkezine göre uygun fiyatlıdır. Saç ekiminde fiyattan ziyade uygulamanı kalitesi önemlidir; cerrahi bir operasyon olarak değerlendirebileceğimiz saç ekimi işlemi deneyimli ellerde, hijyenik koşullar altında yapılmalıdır.

Eskişehir Saç Ekim Fiyatları Ne Kadar?

Saç ekim fiyatları ekim yapılacak saç bölgesinin açıklığına ve operasyonun gerçekleşmesi için kullanılacak olan greft sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Greftler saç ekimi için gerekli olan saçlardır; kişinin dayanıklı ve dökülmeyen saç bölgesinden toplanırlar.

Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise uygulamayı yapacak olan doktorun deneyimi, el becerisi ve saç ekimi alanındaki bilgisidir. Saç ekim merkezinin donanımı, kullanılan saç ekim yöntemi de fiyatları etkileyen diğer unsurlar arasında bulunmaktadır.

Eskişehir saç ekimi fiyatları hakkında net bir bilgi almak için öncelikle saç analizi yapılmalı ve kullanılacak yönteme, yapılacak işlemlere göre değerlendirilmelerde bulunulmalıdır.

Eskişehir’de Ucuz Saç Ekim Merkezi Var mı?

Saç ekimi Eskişehir için ucuz operasyon yapan merkezler bulunabilmektedir ancak saç ekiminde kalıcı ve arzu edilen sonuçları elde etmek adına fiyatların ön plana alınması hayal kırıklığı yaşanmasına neden olabilir. Saç ekimi hayat boyu kalıcı olacak bir işlemdir; bu nedenle kaliteli bir merkezde en iyi biçimde yapılmalıdır.

Ucuz saç ekim merkezlerinin çoğunda yapılan uygulamalarda sorunlar çıkmaktadır. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak ya da tekrar saç ekimi işlemi yaptırmamak için ilk seçimde iyi bir tercihte bulunmak önem kazanır. Hem Avrupa hem Amerika’daki iyi saç merkezlerinin kalitesine sahip olan merkezimizde arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Eskişehir DHİ Saç Ekim Fiyatları Nasıl?

DHİ saç ekim yöntemi özellikle 2015-2016 yılından itibaren çok yaygın olarak tercih edilmeye başlanmıştır. DHİ saç ekim yönteminde saçların bulunduğu bölgeden saç alınır ve özel kalem şeklindeki mekanizmanın içine doldurulur. Saç kökleri hiç bekletilmeden 1-2 dakika içinde saçsız bölgeye ekilir. Saç kökleri beklemediği için zarar görmez. DHİ yönteminde küçük alanlarda, saç aralarında daha iyi çalışmalar yapılmaktadır.

DHİ yöntemi için kullanılacak olan kalem yurtdışından ithal olarak getirilen bir üründür ve bu yöntem ile saç ekimi yapılması daha çok tecrübe ve zaman istemektedir. FUE yöntemine göre biraz daha uzun sürer.

Tıraş edilme durumu söz konusu değildir; bu yöntemde kanal açılmamaktadır. Saçlar tek tek implanter ile ekilir. Eskişehir’de DHİ yöntemi ile yapılan saç ekimi işlemlerinde fiyatlar biraz daha yüksek olmaktadır.

Eskişehir Saç Ekimi Fiyatları Bilgi 2020

Eskişehir saç ekimi fiyatları 2020 yılında döviz artışının etkisiyle de biraz yükselmiştir ancak kliniğimiz bu konuda bir fiyat artırımında bulunmamıştır. Saç ekimi fiyatları için kliniğimizden randevu aldıktan sonra ücretsiz muayene olabilirsiniz. Saç analiziniz yapılacak ve kullanılacak yöntemler hakkında bilgi verilecektir. Görüşme sonrasında saç kliniğimizde yaptıracağınız operasyonun maliyetini öğrenebilirsiniz.

Farklı fiyatlar sunan birçok saç ekim merkezi olsa da belli bir kalite standardını yakalamış olan merkezlerde fiyatlar birbirine yakındır. Saç ekimi alanında uzun yıllardır tecrübe kazanmış, el becerisi yüksek ve konuya hakim olan deneyimli saç ekim uzmanlarımız sayesinde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Saç Analizi "ÜCRETSİZ" Sizde Saç Ekimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat