Merkez iletişim : Mustafa Kemal Mahallesi 2141 . Cadde No:22 Çankaya / ANKARA
trende

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Uzman doktorları ve sağlık çalışanlarıyla birlikte, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin başkenti ANKARA’da ve ESKİŞEHİR’de başarılı operasyonların altında imzası olan Metlana Saç Ekim Merkezi ile emin ellerde olacaksınız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde tüm çalışmalarını yürüten bu saç ekim merkezinde; alanının uzmanı olan sağlık personelleri görev yapmaktadır. Ağrısız ve ameliyatsız saç ekim operasyonları sonucunda, erkeklere istedikleri o karizmatik görünümü kazandırmaktadır. Tam teşekküllü hastanede steril ortamlarda, etik kurallara uygun olan ameliyathanelerde bugüne kadar binlerce saç ekim operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir. FUE ve DHI tekniğini başarıyla uygulayan bu saç ekim merkezinde; PRP tedavisi MEZOTERAPİ de yapılmaktadır. Bu sayede ölü olan saç köklerinin yeniden canlanarak, saçların gürleşmesine yardım edilmektedir.

Kullanılan Teknik

  • FUE Tekniği
  • DHI Tekniği

Tedavi Yöntemi

  • Mezoterapi
  • PRP

Saç ekiminden önce saçlarınızın analizi yapılarak, sizlere detaylı bir şekilde bilgi aktarılacaktır. Ayrıca saç ekimi öncesi ve sonrasında da yapmanız gerekenler belirtilecektir.

Ankara ve Eskişehir ilinde saç ekimi yaptırmak isteyen kişileri saç ekimi öncesinde yüz yüze bilgilendirmek ,yapılmış örnekleri göstermek Ankara ve Eskişehir’de  saç ekimi yaptığımız hastalarla canlı görüşme imkanı sunmak ayrıcalığıyla hizmet vermekteyiz.

Saç ekiminin başarısının ekimden sonraki doğal görüntüsü ile orantılı olduğuna inanan anlayışımızla Ankara ve Eskişehir halkının hizmetindeyiz.

Şıkça Sorulan Sorular

 

SAÇ ANALİZİ ve ÖN GÖRÜŞME
Saç ekimi ile ilğili ön görüşme, bilgilendirme ve muayene hizmetlerimiz ücretsizdir.

Randevu Al

Şimdi Saç Analizi "ÜCRETSİZ" Sizde Saç Ekimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat