Merkez iletişim : Mustafa Kemal Mahallesi 2141 . Cadde No:22 Çankaya / ANKARA
trende

Kaş Ekimi

18.11.2019
386
Kaş Ekimi

Kaş ekimi seyrek kaşa sahip veya kaşında dökülme yaşanan erkek ve kadınların başvurduğu bir yöntemdir. Aynı saç ekiminde olduğu gibi benzer özellikler ile kaş ekimi kişilere uygulanmaktadır ve genellikle FUE yöntemi ile hastalara uygulanmaktadır. Yapılan bütün işlemler, lokal anestezi altında ve ortalama olarak iki veya üç saat sürmektedir.  Herkesin merak ettiği Kaş ekimi sırasında acı hisseder miyim ? sorusuna yanıt olarak Ankara Merkezli Metlana Saç Ekim merkezinde özel cihazlar ve uzman doktorlar eşliğinde bölgesel olarak lokal anestezi uygulanmaktadır ve işlemler acısız bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Kaş ekimi tıpkı saç ekiminde olduğu gibi başın ense bölümünde yer alan kök saçlar alınarak özel incelemeler sonucunda Kaş bölgesinde uygun bir şekilde yerleştirilir.  Bu işlem sonrasında ortalama olarak on gün içerisinde yeni ekilen kaşlarda dökülmeler meydana gelir. Bu çok normal bir durum olduğu için ortalama olarak 3 ay gibi kısa bir sürede saç kökleri yeniden çıkmaya ve uzamaya başlayacaktır. Daha iyi ve güzel gözükmek için ortalama olarak 5 ayın bitimine kadar beklemelisiniz.

Kaş ekiminde hastaların bilmedikleri durum, saç köklerinden alınan hücreler tıpkı saçlar gibi sürekli uzamaktadır. Bu yüzden kaş ekiminde saç kökleri kullanıldığı için sürekli olarak uzamalar meydana gelmektedir. Bu durumda düzenli olarak kaşlarınızın sürekli olarak bakıma ihtiyacı olacaktır. Yapılacak olan işlem öncesi, ofisimizde uzman doktorlarımız tarafından gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Günümüzde bir çok hasta bu noktada bilinçsizce sorunları yaşamaktadır. Fakat gerekli bilgilendirmeyi ofisimize gelerek veya telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Kaş ekimi fiyatları hakkında Ankara’da yer alan saç ekim merkezimizde ücretsiz olarak muayene ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fiyatlandırma, Ankara Kaş ekimi yapılacak olan bölgesinin seyrekliği, dökülmelerin ne kadar olduğu ve saç ekiminde olduğu gibi kaç adet saç kökünün kaşlarınıza ekileceğine göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Ücretsiz olarak bizlere ulaşabilir, kaş ekimi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Saç Analizi "ÜCRETSİZ" Sizde Saç Ekimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat