Merkez iletişim : Mustafa Kemal Mahallesi 2141 . Cadde No:22 Çankaya / ANKARA
trende

Kirpik Ekimi Fiyatları

30.11.2019
212
Kirpik Ekimi Fiyatları

Kirpik Ekimi Fiyatları

Kirpikler, gözlerin ve yüzün güzelliğini en iyi ortaya çıkartan detaylardan biridir. Bu nedenle kirpiklerin güzellikle ve estetikle yakından ilgili olduğu ortadadır. Özel bir öneme sahip olan kirpiklerde seyreklik büyük oranda yüz görünümünü olumsuz etkilemektedir. Bazı kişilerde kirpikler seyrektir kimisinde ise hiç bulunmamaktadır. Bu durumda kirpik ekimi yaptırılabilir.

Kirpik Ekimi Nedir?

Kirpik ekimi, FUE tekniği kullanılarak kişilere kıl kökü entegre edilmesidir. Bu sayede çok güzel kirpiklere sahip olabilirsiniz. Enfeksiyon, arpacık, göz tansiyonu gibi durumlarda kirpik ekimi yapılması tavsiye edilmez. Donör bir bölge belirlenir ve buradan en uygun olan kıl kökleri alınarak kirpik olarak ekilir.

Kirpik Ekimi Nasıl Yapılır?

Kirpik ekimi ile ilgili temel aşamalar aşağıda sunulmaktadır:

  • Kirpik ekimi yapılacağında ilk olarak donör bölge belirlenmelidir; yani kirpik ekimi için kılların güçlü olduğu bir yer seçilir
  • Ense ve favori bölgesindeki kıllar kirpikler için idealdir
  • Lokal anestezi uygulanmaktadır
  • Ekimin yapılacağı bölgeye kıl kökleri yani greftler yerleştirilecektir; bu nedenle kanal açılır
  • Fransız iğnesi ile de ekim için yer açılabilir
  • Kıl kökleri ile açılan kanallar mutlaka doğal görünüm açısından uyumlu olmalıdır
  • Kanal açıldıktan sonra mikro motor ile kıl kökleri tek tek alınır ( İhtiyaç ne kadarsa)
  • Alınan kıl kökleri özenle nakledilir

Kirpik ekiminde gerekli olan kıl kökü sayısı daha az olduğu için işlemler diğer ekimlere göre daha kısa sürmektedir.

Kirpik Ekimi Fiyatlarını Ne Belirler?

Kirpik ekim fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Bu faktörler arasında ekim yapılacak greft sayısı, uygulama merkezi, uygulamayı yapacak olan doktor, kullanılan yöntem, kur değişimler, hastanın durumu vb. yer almaktadır. Tüm bu faktörler fiyatların değişkenliğine neden olurlar.

Kirpik Ekimi Fiyatları 2020

Eskişehir kirpik ekimi fiyatları değişkendir; ucuz olduğu kadar daha yüksek fiyatlarla kirpik ekimi gerçekleştiren merkezler de bulunmaktadır. Eskişehir’de Avrupa ve Amerika’daki kaliteli kirpik ekim merkezleri ile aynı standartlarda bulunan klinikler mevcuttur. Bu kliniklerde fiyatlar yurt dışına göre daha uygun olmaktadır. Ayrıca kur değişimleri bazı merkezlerde fiyatları etkilerken bazılarında fiyat değişikliği yapılmamaktadır. Fiyatlar kirpik ekimi için ön planda olmamalıdır; ucuz olması yerine kaliteli ve başarılı sonuçlar verecek merkezlere yönelmek daha faydalı olacaktır.

Kirpik ekiminde fiyatlar standart değildir çünkü belirttiğimiz faktörler ve hastaların bireysel durumları fiyatları netleştirecektir. Muayeden sonra net bir fiyat bilgisi edinmek daha güvenilirdir.

Ucuz Kirpik Ekim Merkezleri 2020

Ankara kirpik ekimi için ucuz merkezler de bulunmaktadır. Bunların birçoğu iyi hizmet vermediği için kirpiklerinizde kötü görünüm meydana gelebilmektedir. Ayrıca çoğunlukla yetkili olmayan kişiler tarafından ve kötü koşullarda gerçekleştirildiği için sonradan daha çok masraf ortaya çıkabilmektedir. Kirpiklerin göz ve yüz için çok önemli olduğunu göz önüne alırsak oluşan kötü görünüm insanları olumsuz yönde etkiler.

Ucuz kirpik ekim merkezlerinin birçoğu güvenilir değildir ve hizmetleri kötüdür. Estetik ve ekstra masraf dışında hastalara sağlık bakımından da olumsuz etkileri olabilir. Bu nedenle öncelikle iyi ve standartlara uygun kirpik ekim merkezlerini seçmeye özen gösterilmelidir.

Kirpik ekimi için analiz yaptırmak ve süreci öğrenmek; bağlantılı olarak fiyat bilgisini net olarak edinmek için randevu alabilir ve ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Saç Analizi "ÜCRETSİZ" Sizde Saç Ekimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat