Merkez iletişim : Mustafa Kemal Mahallesi 2141 . Cadde No:22 Çankaya / ANKARA
trende

Saç Ekim Fiyatları

01.12.2019
391
Saç Ekim Fiyatları

Saç Ekim Fiyatları

Saç ekimi, tamamen veya kısmen saçları dökülen kişiler için uygulanan bir yöntemdir. Saç ekim merkezlerinde fiyatlar farklılaşmaktadır; başarılı ve kalıcı sonuçlar alınan kliniklerin fiyatları genellikle birbirine yakındır. Saç ekimi fiyatları ve fiyatları değiştiren etkenler hakkında yazıda bilgi verilecektir.

Saç Ekimi Nedir?

Saç derisinde erkek veya kadın tipi dökülmeler meydana gelebilir. Dökülmenin türüne göre uygulanan bazı yöntemlerle saç derisine saç kökü entegre edilmesi işlemi saç ekimi operasyonudur. Saç ekiminde genellikle FUE ve DHI yöntemleri kullanılmaktadır. Yeni saçlar canlı, hacimli ve daha kaliteli çıkar. Sonuç iyi uygulamalarda kalıcı olmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar 2020?

Saç ekim fiyatları değişkendir. Standart fiyat vermek mümkün olmamaktadır çünkü fiyatlar hastaların durumlarına ve birçok etkene göre farklılaşabilmektedir. Saç ekiminde fiyatlar muayene edilmenizden ve saç analizinizin yapılmasından sonra netleşecektir. Ücretsiz muayene olarak, saç ekimi uzmanlarımızla görüşebilir ve hem fiyatlar hem tedavi yöntemleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Ankara Saç Ekim Fiyatları Ne Kadar?

Ankara saç ekim fiyatları Avrupa ve Amerika’daki saç ekim merkezlerinin kalitesinde hizmet sunan kliniklerde birbirine yakındır. Yine de kalitenin yüksek ve sonuçların başarılı olmasına rağmen oradaki fiyatlardan çok daha uygun fiyatlar verilmektedir. Bu nedenle Türkiye’ye saç ektirmek için gelen çok sayıda turist bulunmaktadır.

Kliniğimizde saç ekim fiyatları Avrupa ve Amerika saç ekim merkezlerinden daha uygundur. Deneyimli ve el becerisi yüksek hekimlerimiz işlemleri kısa sürede, başarılı biçimde tamamlarlar.

Eskişehir Saç Ekim Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir’de birçok saç ekim merkezi bulunmaktadır. Saç ekim merkezlerinde 2020 fiyatları iyi olan kliniklerde birbirine yakındır. Bununla beraber Eskişehir saç ekim fiyatları için net bilgi vermek mümkün değildir çünkü çoğu kez tedavi ücretleri uygulama esnasında verilecek kararlara bağlı olarak değişmektedir. Eskişehir saç ekim fiyatları için saç ekim merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Ekim Fiyatlarını Neler Etkiler?

Saç ekim fiyatlarını birçok faktör etkilemektedir. Saç ekim fiyatlarını belirleyen başlıca faktörler aşağıda verilmektedir:

  • Saç ekimi için kullanılacak yöntem ( Örneğin DHI yöntemi FUE’ye göre daha pahalıdır vb. )
  • Saç ekimini yapacak olan doktorun deneyimi
  • Kur değişimleri
  • Saçsız bölgenin büyüklüğü
  • Saç durumu

Temel olarak fiyatlar bu etkenler sayesinde değişmektedir. İhtiyaç duyulan greft sayısı fiyatın belirlenmesinde son derece büyük önem taşır.

Ucuz Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

Ucuz saç ekim merkezlerinin genel itibariyle güvenilir olduklarını söylemek pek mümkün değildir. Saç ekiminde uygulamanın başarılı sonuç vermesi, bunun için en iyi yöntemin seçilmesi, uzman hekimlerin işlemi gerçekleştirmesi fiyatların önünde değerlendirilmelidir.

Fiyat bazlı olarak saç ekim merkezi seçiminde bulunmak ummadığınız ve istemediğiniz sonuçlara neden olabilir. Bu konuda uzman olmayan kişilerce, yeterince hijyenik ortamlarda doğru biçimde yapılamayan saç ekim işlemleri daha sonrası için maliyet bakımından da size yük getirebilir.

Ucuz saç ekim merkezleri yerine yıllarca bu alanda başarılı sonuçlar alan, bilgili ve uzman doktorlara başvurmak arzuladığınız sağlıklı, hacimli saçlara sizi ulaştırabilir. Saç ekim merkezimizi arayarak, randevu oluşturabilir; ücretsiz muayene olarak saç analizini yaptırabilirsiniz. Greft sayısı bile uygulama sırasında belirlendiği için fiyatların netleşmesi muayene ve tedavi sürecinde netleşecektir. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Saç Analizi "ÜCRETSİZ" Sizde Saç Ekimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp chat